Ürünlerimiz

Golden Goat 2 Devam
Sütü bebeklere büyürken
ihtiyaç duyacakları
besinleri sağlayacak
şekilde üretilmiştir.

Keçi sütü proteinlerinden üretilen Golden Goat® 2, sadece altı ayın üzerindeki bebekler ve küçük çocuklar için uygun olup, çeşitlendirilmiş diyetinin yalnızca bir parçası olarak kullanılabilir.

feeding contentment

Keçi sütü proteinlerinden üretilen Golden Goat® 2, 6 ay üzeri bebeklerin beslenmesi için uygun bir formüldür.

Golden Goat® 2 devam sütü Yeni Zelanda’da kendi çiftliklerimizde yetiştirilen keçilerin sütünden elde edilen proteinlerden üretilmiştir.

clinically evaluated

Golden Goat® 2 formülasyonları pek çok klinik çalışma da dahil olmak üzere bebeklerde keçi sütüyle beslenme konusunda 20 yılı aşkın bir süredir devam eden araştırmaların sonucunda geliştirilmiştir.

world leader

Golden Goat® 2, 30 yılı aşkın bir süredir bebek beslenmesi alanında öncü ve konusunda dünya lideri olan Dairy Goat Co-operative tarafından üretilmekte olup 30 ülkede bulunabilmektedir.

Besin Değerleri

*Aşağıdaki sulandırma oranı temel alınarak hesaplanmıştır :
Toz (gr) 4.3 ; Su (mL) 30 ; 100 mL içerisindeki toz (gr) 12.9

İçindekiler

Pastörize keçi sütü (sıvı bazda % 83), laktoz (sütten), bitkisel yağlar (yüksek oleik asitli ayçiçek, kanola, ayçiçek, antioksidan (ayçiçeği lesitini, tokoferolce zengin ekstrakt)), balık yağı tozu, Mortierella alpina yağı tozu, mineraller (sodyum sitrat, dikalsiyum fosfat, kalsiyum sitrat, kalsiyum hidroksit, potasyum klorür, demir sülfat, çinko sülfat, bakır sülfat, manganez sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit), kolin klorür, L-tirozin, L-triptofan, L-sistin, vitaminler (dl-α-tokoferil asetat, askorbik asit, nikotinamid, kolekalsiferol, retinil asetat, kalsiyum d-pantotenat, siyanokobalamin, fitomenadion, tiamin hidroklorür, riboflavin, pridoksin hidroklorür, folik asit, d-biotin), L-izolösin, taurin, L-karnitin.

Uyarı: Bebeğiniz için ideal ve üstün besin anne sütüdür. Bebek formülü, yetkili bir sağlık çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır. golden goat® devam sütü 6 ayın üzerindeki bebeklerin özel beslenmesi amacıyla ve diyetlerinin bir parçası olarak kullanımına uygundur. Yaşamın ilk altı ayı boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Tamamlayıcı beslenmeye özellikle 6 aydan daha önce başlama kararı sadece anne ve çocuk beslenmesi üzerinde uzmanlaşmış tarafsız bir sağlık çalışanı tarafından bebeğin büyüme ve gelişme ihtiyaçlarına dayanılarak verilmelidir

Hazırlanışı
Sterilize

Sterilize edin

Bebeğinizin biberonunu hazırlamadan önce her zaman ellerinizi yıkayınız. Kullanacağınız tüm gereçleri kaynatınız veya uygun bir sterilizasyon sistemiyle sterilize ediniz. İçme suyunu önce kaynatıp ılımaya bırakınız (40 ◦C’ye kadar). Gerekli miktarda kaynamış ılımış suyu (aşağıdaki tabloya bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz.

Measure

Ölçün

Ölçek kaşığını tozla doldurunuz ve fazlalığını temiz bir bıçakla alınız. Tozu sıkıştırmayınız veya tepeleme doldurmayınız. Kaynamış ılımış suya gereken ölçekte tozu ilave ediniz.

Prepare

Hazırlayın

Sterilize edilmiş biberon başlığı ve emziğini biberona taktıktan sonra içerisindeki toz tamamen çözünene kadar biberonu hemen çalkalayınız.

test

Kontrol Edin

Hazırladığınız sütün sıcaklığını bileğinizin iç kısmına birkaç damla damlatarak test ediniz.

Devam sütünü,
bebeginizi beslemeden
hemen önce hazırlayınız.

İlave Hazırlama Bilgisi

240 ml

Kaynamış Ilınmış Su

+

8

Ölçek Sayısı

=

1

Biberon