Ürünlerimiz

Golden Goat 3 devam
sütü keçi sütünün doğal
özelliklerini koruyacak
şekilde üretilmiş olup
doğal bir tada sahiptir

Keçi sütü proteinlerinden üretilne Golden Goat® 3, sadece on iki ayın üzerindeki küçük çocuklar için uygun olup, çeşitlendirilmiş diyetinin yalnızca bir parçası olarak kullanılabilir. Golden Goat® 3 devam sütü bir kalsiyum, fosfor, D vitamini ve demir kaynağıdır.

feeding contentment

Keçi sütü proteinlerinden üretilen Golden Goat® 3, 12 ay üzeri küçük çocukların beslenmesi için uygun bir formüldür.

natural goodness

Golden Goat® 3 devam sütü Yeni Zelanda’da kendi çiftliklerimizde yetiştirilen keçilerin sütünden elde edilen proteinlerden üretilmiştir.

clinically evaluated

Golden Goat® 3 formülasyonları keçi sütüyle beslenme konusunda 20 yılı aşkın bir süredir devam eden araştırmaların sonucunda geliştirilmiştir.

world leader

Golden Goat® 3, 30 yılı aşkın bir süredir bebek ve çocuk beslenmesi alanında öncü ve konusunda dünya lideri olan Dairy Goat Co-operative tarafından üretilmekte olup 30 ülkede bulunabilmektedir.

Besin Değerleri

*Aşağıdaki sulandırma oranı temel alınarak hesaplanmıştır :
Toz (gr) 4.3 ; Su (mL) 30 ; 100 mL içerisindeki toz (gr) 12.9

İçindekiler

Pastörize keçi sütü (sıvı bazda % 83), laktoz (sütten), bitkisel yağlar (yüksek oleik asitli ayçiçek, kanola, ayçiçek, antioksidan (ayçiçeği lesitini, tokoferolce zengin ekstrakt)), balık yağı tozu, mineraller (dikalsiyum fosfat, sodyum sitrat, kalsiyum sitrat, kalsiyum hidroksit, potasyum klorür, demir sülfat, çinko sülfat, bakır sülfat, manganez sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit), Mortierellaalpinayağıtozu, kolinklorür,L-tirozin, L-triptofan, L-sistin, vitaminler (dl-α-tokoferil asetat, askorbik asit, nikotinamid, kolekalsiferol, retinil asetat, kalsiyum d-pantotenat, siyanokobalamin, fitomenadion, tiamin hidroklorür, riboflavin, pridoksin hidroklorür, folik asit, d-biotin), L-izolösin, taurin, L-karnitin.

Uyarı : Golden Goat® devam sütü, 12 ayın üzerindeki çocuklar için olup. Bebeklerin yaşamlarının ilk altı ayı boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Tamamlayıcı beslenmeye başlama kararının, altı aya getirilecek istisna da dahil; sadece tıp, beslenme ve diyetetik, eczacılık alanlarında niteliklere sahip bağımsız kişilerin veya anne sağlığı ve çocuk bakımından sorumlu diğer bağımsız sağlık hizmeti çalışanlarının bebeğin büyüme ve gelişim ihtiyaçlarına dayanılarak vereceği öneri üzerine verilmelidir.

Hazırlanışı

Sterilize Edin

İçeceği hazırlamadan önce her zaman ellerinizi yıkayınız. Kullanacağınız tüm gereçleri kaynatınız veya uygun bir sterilizasyon sistemiyle sterilize ediniz. İçme suyunu önce kaynatıp ılımaya bırakınız (40◦C’ye kadar). Gerekli miktarda kaynamış ılımış suyu (aşağıdaki tabloya bakınız) sterilize edilmiş kaba ölçerek koyunuz.

Measure

Ölçün

Ölçek kaşığını tozla doldurunuz ve fazlalığını temiz bir bıçakla alınız. Tozu sıkıştırmayınız veya tepeleme doldurmayınız. Kaynamış ılımış suya gereken ölçekte tozu ilave ediniz.

Hazırlayın

Sterilize edilmiş başlığı kaba taktıktan sonra içerisindeki toz tamamen çözünene kadar kabı hemen çalkalayınız.

Kontrol Edin

Hazırladığınız sütün sıcaklığını bileğinizin iç kısmına birkaç damla damlatarak test ediniz.

Devam sütünü,
çocugunuzu beslemeden
hemen önce hazırlayınız.

İlave Hazırlama Bilgisi

180 (mL)

Kaynamış Ilımış Su

+

6 kepçe

toz

=

1

günlük
besleme