Neden Golden Goat®

Golden Goat®’u seçmeniz için 3 neden

why capricare

1
Mide dostudur
Keçi sütü, minik midelere karşı naziktir. İnek sütünden farklı bir protein yapısına sahip olduğundan, keçi sütünün yumuşak kaymağı, sindirilirken daha kolay parçalanır ve bu bebeğinizin midesini mutlu eder.

2
Tam yağlı bütün keçi sütü
Çoğu bebek mamasının aksine Golden Goat® tam yağlı keçi sütünden üretilir. Bu önemli besinlerden biri olan süt yağının doğal mükemmelliğinin korunması anlamına gelir. Golden Goat®’un doğal bir besleyici olduğundan emin olabilirsiniz.

3
Doğa dostu
Keçi sütü, doğal olarak prebiyotik deposudur. İnek sütünden sekiz kat daha fazla prebiyotik içerir.
Lütfen unutmayın: keçi sütü bebek formülü, inek sütü proteinine alerjisi olan bebekler için uygun değildir. Lütfen sağlık profesyonelinize danışın.

Keçi sütü mucizesi

Keçi sütünün, insanlar için en eski besin kaynaklarından biri olduğunu biliyor muydunuz? Dünyada 10.000 yıldır kullanılıyor!

Antik Mısır’da, yüksek kaliteli süt sağlama özellikleri sayesinde keçiler önemli bir rol oynuyordu. Bugün keçi sütünün faydaları yeniden keşfediliyor ve gelişmiş ülkelerdeki keçi sütü tüketimi artarken, büyüyen talebi karşılamak için yeni kullanımlar geliştiriliyor.

why capricare

why capricare

Sadeleşmiş bir işlem süreci

Üretim sürecimiz minimaldir. Diğer formüllerin aksine Golden Goat® keçi sütü formülü üretilirken aşırı işleme gerek duyulmaz. Bu nedenle keçi sütünde doğal olarak bulunan nükleotidler ve fosfolipidler gibi besinler formülde korunur.

Bunun yanı sıra yalnızca bebeğinizin ihtiyaç duyduğu besin öğelerini ekleyerek ürünlerimizi doğal kaynağına mümkün olduğunca yakın tutuyoruz.
Golden Goat®’a palm yağı, soya, nişasta ve ilave şeker asla eklemiyoruz!

Tüm çiftliklerimizi ve üretim tesisimizi tek bir amaç için düzenlediğimizden ürünümüz üzerinde çiftlikten rafa kadar her aşamada tam ve tek kontrol sahibi biziz.

Klinik araştırmayla desteklenmiştir

Clinically Evaluated

Golden Goat® keçi sütü bebek formülü, 20 yıldan uzun süren araştırmalar ve çok sayıda klinik deneyin ardından geliştirilmiştir. Bebeğinizin büyümek ve gelişmek için ihtiyaç duyduğu besinlere sahip, güvenli ve etkin olduğu kanıtlandığından Golden Goat® ile bebekler mutlu anneler huzurlu.